Prodejní zahrada

Také jste už někdy snili o zelené oáze plné života a rostlin  nejrůznějších druhů a barev, o oáze kde si budete moci    vychutnat svou odpolední kávu bez stresu a schonu moderního  světa. Chcete "tu svou" zahradu, kde se budete cítit dobře a  nelíbí se vám "novodobý" styl českých zahrad s tunou mulčovací  kůry a několika jehličnany. Chcete kvetoucí ráj, který se vám  bude v průběhu roku neustále měnit před očima, který vás    dokáže každý den překvapit něčím novým a bude vám nabízet další a další překvapení. Pokud se díváte z okna a není to přesně "to pravé", neváhejte a doplňte svou zahradu o nevšení a zajímavé rostliny.

V naší prodejní zahradě naleznete široký sortiment trvalek pro různá stanoviště, který neustále doplňujeme i o méně známé a zajímavé druhy, dále velkou nabídku vodních a bahenních rostlin pro vaše vodní království i "královstvíčka" , bylinky pro vaše kuchyňské a bylinkové zahrádky, bylinkové spirály a záhonky. Nabízíme i doplňkový sortiment dřevin, nejrůznějších okrasných travin a pnoucích rostlin. Průběžně měníme i sortiment sezónních rostlin od bohatého výběru balkónových rostlin až po sadbu zeleniny, letniček a jednoletých bylinek. Nabídku naleznete v jednotlivých kategoriích. Najdete u nás silné rostliny, pěstované v našich podmínkách, ne naondulované rychlené "krásky" z holandských skleníků, které prakticky nemají šanci na dokonalé přijmutí.

K vybraným rostlinám vám samozřejmě poskytneme rady týkající se jejich nároků a způsobu pěstování. Můžeme doporučit i vhodné kombinace trvalek a dalších rostlin pro jednotlivá stanoviště. Případně vám můžeme navrhnout osázení vašich trvalkových a smíšených záhonů, zahradních zákoutí i celých zahrad.

Na objednávku zhotovujeme i nejrůznější dekorace k příležitosti velikonoc, dušiček a adventu, věnce na vstupní dveře, vazby a další.

Vítáme, pokud si "ty své" rostliny přijedete k nám vybrat osobně, ale pokud nemáte tu možnost, můžeme vám vybrané rostliny poslat. Pečlivě zabalené rostliny zasíláme obchodním balíkem na dobírku na začátku týdne, aby neležely zbytečně dlouho na poště.

Prodejní zahrada je otevřena od cca poloviny března do konce října ( záleží na počasí ).

Otvírací doba: Po - Pá  14 -18 hod.
So  9 -12 hod.

Veškeré další informace obdržíte na tel. 605 982 831, případně ráno a večer na tel. 491 451 198.